Photostory

Το photostory του Παλαιόχωρα – Νέος Κισσαμικός 2-2

Παλαιόχωρα και Νέος Κισσαμικός αναδείχθηκαν ισόπαλοι με 2-2 με τους γηπεδούχους να κλειδώνουν και μαθηματικά την παραμονή τους στην κατηγορία – Δείτε μέσα από το sportcaster.gr φωτογραφίες από την αναμέτρηση

Παλαιόχωρα και Νέος Κισσαμικός πήραν από ένα βαθμό καθώς αναδείχτηκαν ισόπαλες με 2-2, στο πλαίσιο της 29ης αγωνιστικής της Α’ ΕΠΣΧ. Μετά και την ήττα της Θύελλας, η Παλαιόχωρα σφράγισε και μαθηματικά την παραμονή της στην κατηγορία.

Ο φωτογραφικός φακός του sportcaster.gr βρέθηκε στο γήπεδο της Παλαιόχωρας και σας μεταφέρει εικόνες από το παιχνίδι, όπως τo κατέγραψε ο Θοδωρής Ξενάκης.

Η είσοδος των δύο ομάδων και των διαιτητών στον αγωνιστικό χώρο

Οι δύο ομάδες έψαξαν το γκολ από τα πρώτα λεπτά της αναμέτρησης

Λίγο πριν «βγει» το πρώτο ημίχρονο, ο Μπαμπούλιας έκανε το 0-1 για το Νέο Κισσαμικό

Στο δεύτερο ημίχρονο οι γηπεδούχοι έψαξαν την ισοφάριση

Το 1-1 έγινε στο 66’ με τον Αγγελάκη

Τρία λεπτά αργότερα και συγκεκριμένα στο 69’, ο Τριφύλλης έφερε… τούμπα το παιχνίδι κάνοντας το 2-1 για την Παλαιόχωρα

Οι παίκτες του Νέου Κισσαμικού έψαξαν το τέρμα με το οποίο δεν θα έφευγαν ηττημένοι από την Παλαιόχωρα

Στο δεύτερο λεπτό των καθυστερήσεων ο Βαρουξάκης σκόραρε, διαμορφώνοντας το τελικό 2-2