Γενικά
Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (30/9): Ημέρα εγκαινίων της «OPAP Arena»
Δείτε αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων.
07:30 | Β’ Προημιτελικός – Μπάσκετ | |
10:30 | Γ’ Προημιτελικός – Μπάσκετ | |
11:00 | WTA 250 Πάρμα – Τένις | |
12:00 | ATP 250 2022 – Τένις | |
13:00 | WTA 250 Πάρμα – Τένις | |
13:30 | Δ’ προημιτελικός – Μπάσκετ | |
14:00 | ATP 250 2022 – Τένις | |
14:30 | Μαρία Σάκκαρη – Μαρίνα Ζανέφσκα – Τένις | |
15:00 | WTA 250 Πάρμα – Τένις | |
16:00 | ATP 250 2022 – Τένις | |
18:00 | ATP 250 2022 – Τένις | |
20:00 | WTA 250 Πάρμα – Τένις | |
20:00 | ATP 250 2022 – Τένις | |
21:45 | Lega Basket Supercoppa 2022 – Μπάσκετ | |
22:30 | WRC 2022 – Μηχανοκίνητα | |
00:10 | WRC 2022 – Μηχανοκίνητα | |
01:00 | NBA TV 2021-22 – Μπάσκετ | |
01:10 | WRC 2022 – Μηχανοκίνητα | |
04:20 | WRC 2022 – Μηχανοκίνητα | |
04:55 | Moto3 2022 – Μηχανοκίνητα | |
05:50 | Moto2 2022 – Μηχανοκίνητα | |
06:45 | MotoGP 2022 – Μηχανοκίνητα | |
09:10 | Moto3 2022 – Μηχανοκίνητα | |
10:00 | Καναδάς – ΗΠΑ – Μπάσκετ | |
10:05 | Moto2 2022 – Μηχανοκίνητα | |
11:00 | WTA 250 Ταλίν, Α’ Προημιτελικός – Τένις | |
11:00 | MotoGP 2022 – Μηχανοκίνητα | |
12:30 | Αυστραλία – Κίνα – Μπάσκετ | |
12:50 | Formula 1 2022 – Γκραν Πρι Σιγκαπούρης – Μηχανοκίνητα | |
13:00 | WTA 250 Ταλίν, Β’ Προημιτελικός – Τένις | |
13:00 | Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς – Ουάσινγκτον Ουίζαρντς – Μπάσκετ | |
13:00 | Formula 1, Grand Prix Σιγκαπούρης, ελεύθερα δοκιμαστικά 1 – Μηχανοκίνητα | |
14:00 | ATP 250 2022 – Τένις | |
15:50 | Formula 1 2022 – Γκραν Πρι Σιγκαπούρης – Μηχανοκίνητα | |
16:00 | ATP 250 2022 – Τένις | |
16:00 | Formula 1, Grand Prix Σιγκαπούρης, ελεύθερα δοκιμαστικά 2 – Μηχανοκίνητα | |
16:00 | Σάκκαρη – Κόβινιτς – Τένις | |
18:00 | WTA 250 Ταλίν, Γ’ Προημιτελικός – Τένις | |
18:00 | ATP 250 2022 – Τένις | |
18:00 | WTA 250 Πάρμα, Β’ Ημιτελικός – Τένις | |
19:30 | Πάντερμπορν – Ντάρμσταντ – Ποδόσφαιρο | |
20:00 | WTA 250 Ταλίν, Δ’ Προημιτελικός – Τένις | |
20:00 | ATP 250 2022 – Τένις | |
21:00 | Σπόρτινγκ Λισαβόνας – Ζιλ Βισέντε – Ποδόσφαιρο | |
21:30 | Μπάγερν Μονάχου – Μπάγερ Λεβερκούζεν – Ποδόσφαιρο | |
21:45 | Σταντάρ Λιέγης – Σερέγκ – Ποδόσφαιρο | |
22:00 | Αθλέτικ Μπιλμπάο – Αλμερία – Ποδόσφαιρο | |
22:00 | Ανζέ – Μαρσέιγ – Ποδόσφαιρο | |
22:00 | Χαλ – Λούτον – Ποδόσφαιρο | |
22:00 | Τενερίφη – Σπόρτινγκ Χιχόν – Ποδόσφαιρο | |
22:30 | Γκραν Κανάρια – Μπαρτσελόνα – Μπάσκετ | |
23:05 | WRC 2022 – Μηχανοκίνητα | |
23:15 | Πόρτο – Μπράγκα – Ποδόσφαιρο | |
01-10-2022 | ||
00:10 | WRC 2022 – Μηχανοκίνητα | |
01:00 | NBA TV 2021-22 – Μπάσκετ | |
04:00 | WRC 2022 – Μηχανοκίνητα | |
04:55 | Moto3 2022 – Μηχανοκίνητα |
-
Live16/03/24 - 15:40
Live: Ηρακλής Ν.-Αρης Σ. 0-1 | τελικό
-
Live23/03/24 - 15:40
Live: Οι αγώνες της ημέρας
-
Live13/03/24 - 15:20
Live: Ικαρος Μ.-Παγχανιακός/ΑΟΔΑ 1-0 | Τελικό
-
Live2/03/24 - 15:11
Live: Ηρακλής Ν.-Θύελλα Καλ. 1-1 | Τελικό
-
Live10/03/24 - 15:11
Live οι αγώνες της ημέρας
-
Live24/03/24 - 15:40
Live οι αγώνες της ημέρας
-
Live9/03/24 - 15:11
Live οι αγώνες της ημέρας: Μινώταυρος-Γρανίτης 2-3 | Τελικό
-
Live24/02/24 - 14:40
Live οι αγώνες της ημέρας
-
Live3/03/24 - 15:20
Live οι αγώνες της ημέρας
-
Κύπελλο Ερασιτεχνών14/02/24 - 14:37
Live οι ημιτελικοί του Κυπέλλου Χανίων