Connect with us

Χωρίς κατηγορία

Το τηλεοπτικό πρόγραμμα της ημέρας: Βόλος – ΟΦΗ και το αιώνιο ντέρμπι της Θεσσαλονίκης

Παιχνίδια με πολύ μεγάλο ενδιαφέρον σε όλη την Ελλάδα και ολόκληρη την Ευρώπη.

 

Αναλυτικά το πρόγραμμα της ημέρας:

09:40
Μηχανοκίνητα
Formula 3 2022
COSMOTE SPORT 5 HD
09:55
Μηχανοκίνητα
Moto3 2022
COSMOTE SPORT 7 HD
10:15
Μηχανοκίνητα
Moto2 2022
COSMOTE SPORT 7 HD
10:35
Μηχανοκίνητα
MotoGP 2022
COSMOTE SPORT 7 HD
11:15
Μηχανοκίνητα
Formula 2 2022
COSMOTE SPORT 5 HD
11:45
Μηχανοκίνητα
Moto3 2022
COSMOTE SPORT 7 HD
13:05
Μηχανοκίνητα
Moto2 2022
COSMOTE SPORT 7 HD
13:30
Ποδόσφαιρο
Κρεμονέζε – Σασουόλο
COSMOTE SPORT 3 HD
14:00
Ποδόσφαιρο
Ρέντινγκ – Στόουκ
COSMOTE SPORT 1 HD
14:00
Ποδόσφαιρο
Μονπελιέ – Λιλ
Novasports Prime
14:30
Ποδόσφαιρο
Ζαντχάουζεν – Καϊζερσλάουτερν
Novasports 3HD
14:30
Ποδόσφαιρο
Αντερλεχτ – Λέουβεν
Novasports 4HD
14:30
Μηχανοκίνητα
MotoGP 2022
COSMOTE SPORT 7 HD
15:00
Ποδόσφαιρο
Οσασούνα – Βαγιεκάνο
Novasports 1HD
15:00
Μηχανοκίνητα
Formula 1 – Pre Race
ΕΡΤ2
15:30
Μπάσκετ
Λιθουανία – Γερμανία
ΕΡΤ3
15:50
Μηχανοκίνητα
Formula 1 2022 – Γκραν Πρι Ολλανδίας
ΕΡΤ2
16:00
Ποδόσφαιρο
Σπέτσια – Μπολόνια
COSMOTE SPORT 2 HD
16:00
Μηχανοκίνητα
Formula 1 2022 – Γκραν Πρι Ολλανδίας
COSMOTE SPORT 5 HD
16:00
Ποδόσφαιρο
Ρεμς – Λανς
Novasports Prime
16:00
Ποδόσφαιρο
Μπράιτον – Λέστερ
Novasports Premier League
16:25
Μηχανοκίνητα
Moto-E World Championship 2022
COSMOTE SPORT 7 HD
16:30
Ποδόσφαιρο
Αουγκσμπουργκ – Χέρτα
Novasports Start
17:00
Ποδόσφαιρο
Αντβέρπ – Βέστερλο
Novasports 4HD
17:00
Μηχανοκίνητα
Rallycross 2022
COSMOTE SPORT 9 HD
17:15
Ποδόσφαιρο
Αθλέτικ Μπιλμπάο – Εσπανιόλ
Novasports 1HD
17:15
Ποδόσφαιρο
Σουντιρόλ – Πίζα
Novasports 6HD
17:15
Μπάσκετ
Ισπανία – Βέλγιο
ΕΡΤ1
17:30
Τένις
US Open
Eurosport 2
18:00
Μηχανοκίνητα
Formula 1 – Post Race
ΕΡΤ2
18:05
Ποδόσφαιρο
Τρουά – Ρεν
Novasports 2HD
18:30
Ποδόσφαιρο
Γκλάντμπαχ – Μάιντς
Novasports 3HD
18:30
Ποδόσφαιρο
Ατρόμητος – Παναιτωλικός
Novasports Prime
18:30
Ποδόσφαιρο
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Άρσεναλ
Novasports Premier League
18:45
Μπάσκετ
Σλοβενία – Βοσνία-Ερζεγοβίνη
ΕΡΤ3
19:00
Ποδόσφαιρο
Βόλος ΝΠΣ – ΟΦΗ
COSMOTE SPORT 1 HD
19:00
Ποδόσφαιρο
Ελλάς Βερόνα – Σαμπντόρια
COSMOTE SPORT 2 HD
19:00
Τένις
US Open
Eurosport 1
19:00
Τένις
US Open
Eurosport 1
19:00
Τένις
US Open
Eurosport 2
19:30
Ποδόσφαιρο
Βιγιαρεάλ – Ελτσε
Novasports 1HD
20:00
Τένις
US Open
Eurosport 2
21:00
Τένις
US Open
Eurosport 1
21:30
Ποδόσφαιρο
ΑΕΚ – ΠΑΣ Γιάννινα
COSMOTE SPORT 1 HD
21:30
Μπάσκετ
Γαλλία – Ουγγαρία
ΕΡΤ3
21:30
Ποδόσφαιρο
Άρης – ΠΑΟΚ
Novasports Prime
21:45
Ποδόσφαιρο
Νις – Μονακό
Novasports 2HD
21:45
Ποδόσφαιρο
Ουντινέζε – Ρόμα
COSMOTE SPORT 2 HD
22:00
Ποδόσφαιρο
Βαλένθια – Χετάφε
Novasports 1HD
22:00
Μπάσκετ
Σιάτλ Στορμ – Λας Βέγκας Έισις
COSMOTE SPORT 4 HD
23:00
Τένις
US Open
Eurosport 2

Α' ΕΠΣΧ

Ροζάκης στο sportcaster: Θα δεχθούμε οποιαδήποτε τιμωρία επέλθει

Συνεχίστε την ανάγνωση

Ακαδημίες

Οι ορισμοί στα Κ16 για την 8η αγωνιστική

Συνεχίστε την ανάγνωση

Live

Live η εξέλιξη στα ματς της Β’ και Γ’ ΕΠΣ Χανίων

Συνεχίστε την ανάγνωση

Δείτε Επίσης

Copyright © 2021 Sportcaster.gr | Powered by IMMKO