Connect with us

Ακαδημίες

Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος Κ12

Η ΕΠΣ Χανίων γνωστοποίησε το πρόγραμμα των επόμενων πέντε αγωνιστικών για το πρωτάθλημα της Κ12 τόσο για τον πρώτο όσο και για το δεύτερο Όμιλο.

 

Αναλυτικά το πρόγραμμα για τον Α’ Όμιλο:

3η αγωνιστική

Σάββατο 21/5 11:00

Καλτσέτο – Κρητικός Αστέρας | Chania City
Παλαιόχωρα – Πανακρωτηριακός | Κολυμβάρι

Σάββατο 21/5 12:15

Ιωνία 2000 – ΑΔΝ Κυδωνίας | Chania City
Ν. Μινωταύρου – Κισσαμικός | Κολυμβάρι

4η αγωνιστική

Σάββατο 28/5 11:00

Πανακρωτηριακός – Κισσαμικός | Κολυμβάρι

Σάββατο 28/5 11:15

ΑΔΝ Κυδωνίας – Ν. Μινωταύρου | Μουρνιών

Σάββατο 28/5 12:15

Ιωνία 2000 – Καλτσέτο | Chania City
Κρ. Αστέρας – Παλαιόχωρα | Κολυμβάρι

5η αγωνιστική

Σάββατο 4/6 10:00

Ν. Μινωταύρου – Ιωνία 2000 | Μουρνιών

Σάββατο 4/6 11:00

Κισσαμικός – Κρ. Αστέρας | Κολυμβάρι
Πανακρωτηριακός – ΑΔΝ Κυδωνίας | Καθιανά

Σάββατο 4/6 12:15

Καλτσέτο – Παλαιόχωρα | Κολυμβάρι

6η αγωνιστική

Σάββατο 11/6 11:00

Ν. Μινωταύρου – Καλτσέτο | Κολυμβάρι

Σάββατο 11/6 12:15

Παλαιόχωρα – Κισσαμικός | Κολυμβάρι
Ιωνία 2000 – Πανακρωτηριακός | Chania City

Σάββατο 11/6 12:30

Κρ. Αστέρας – ΑΔΝ Κυδωνίας | Μουρνιών

7η αγωνιστική

Σάββατο 18/6 11:00

Κισσαμικός – Καλτσέτο | Κολυμβάρι
Κρ. Αστέρας – Ιωνία 2000 | Chania City

Σάββατο 18/6 11:15

Πανακρωτηριακός – Ν. Μινωταύρου | Ναυστάθμου

Σάββατο 18/6 12:15

ΑΔΝ Κυδωνίας – Παλαιόχωρα | Κολυμβάρι

Αναλυτικά το πρόγραμμα για τον Β’ Όμιλο:

3η αγωνιστική

Σάββατο 21/5 10:00

Περιβόλια – Θησέας | Μουρνιών

Σάββατο 21/5 11:15

Τιτάν – Ασπίδα | Μουρνιών

Σάββατο 21/5 12:30

Ένωση ΘΚ – Δόξα Παχ | Μουρνιών

Ρεπό: Μινώταυρος

4η αγωνιστική

Σάββατο 28/5 10:00

Δόξα – Μινώταυρος | Μουρνιών

Σάββατο 28/5 11:15

Ένωση ΘΚ – Περιβόλια| Μουρνιών

Σάββατο 28/5 12:30

Θησέας – Τιτάν | Μουρνιών

Ρεπό: Ασπίδα

5η αγωνιστική

Σάββατο 4/6 11:15

Ασπίδα – Δόξα Παχ. | Μουρνιών

Σάββατο 4/6 12:30

Περιβόλια – Τιτάν | Μουρνιών
Μινώταυρος – Ένωση ΘΚ | Καθιανά

Ρεπό: Θησέας

6η αγωνιστική

Σάββατο 11/6 10:00

Μινώταυρος – Περιβόλια | Μουρνιών

Σάββατο 11/6 11:00

Ένωση ΘΚ – Ασπίδα | Chania City

Σάββατο 11/6 11:15

Θησέας – Δόξα Παχ. | Μουρνιών

Ρεπό: Τιτάν

7η αγωνιστική

Σάββατο 18/6 10:00

Ασπίδα – Μινώταυρος | Ναυστάθμου

Σάββατο 18/6 12:15

Θησέας – Ένωση ΘΚ | Chania City

Σάββατο 18/6 12:30

Δόξα Παχ. – Τιτάν| Ναυστάθμου

Ρεπό: Περιβόλια

 

 

Ακαδημίες

Άτυχη η Κ19 της στέρησαν τη νίκη αστοχία και δοκάρια

Συνεχίστε την ανάγνωση

Α' ΕΠΣΧ

Τεχνικός Διευθυντής στις ακαδημίες του Απόλλωνα ο Σχοιναράκης

Συνεχίστε την ανάγνωση

Ακαδημίες

Οι ορισμοί της 9ης αγωνιστικής για τα Κ16

Συνεχίστε την ανάγνωση

Δείτε Επίσης

Copyright © 2021 Sportcaster.gr | Powered by IMMKO