Γενικά
Το τηλεοπτικό πρόγραμμα της ημέρας(07/05)
Δείτε τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας
14:00 | Σέλτικ – Μίντλεσμπρο – Ποδόσφαιρο | |
14:30 | Σέφιλντ Γιουνάιτεντ – Φούλαμ – Ποδόσφαιρο | |
14:30 | Λούτον – Ρέντινγκ – Ποδόσφαιρο | |
14:30 | Πρέμιερ Λιγκ 2021-22 – Ποδόσφαιρο | |
14:45 | Greek Super League 2 2021-2022 – Ποδόσφαιρο | |
15:00 | Μαγιόρκα – Γρανάδα – Ποδόσφαιρο | |
15:00 | Καρδίτσα – Αμύντας – Μπάσκετ | |
16:00 | Τορίνο – Νάπολι – Ποδόσφαιρο | |
16:30 | Γκρόιτερ Φιρτ – Ντόρτμουντ – Ποδόσφαιρο | |
16:30 | Χόφενχαϊμ – Μπάγερ Λεβερκούζεν – Ποδόσφαιρο | |
16:30 | Φράιμπουργκ – Ουνιόν Βερολίνου – Ποδόσφαιρο | |
16:30 | Κολωνία – Βόλφσμπουργκ – Ποδόσφαιρο | |
16:45 | Κολοσσός – ΠΑΟΚ – Μπάσκετ | |
17:00 | Πρέμιερ Λιγκ 2021-22 – Ποδόσφαιρο | |
17:00 | Πρέμιερ Λιγκ 2021-22 – Ποδόσφαιρο | |
17:00 | ΑΕΚ – Περιστέρι – Μπάσκετ | |
17:00 | Τσέλσι – Γουλβς – Ποδόσφαιρο | |
17:00 | Μπέρνλι – Άστον Βίλα – Ποδόσφαιρο | |
17:00 | ATP Masters 1000 2022 – Τένις | |
17:00 | Κρίσταλ Πάλας – Γουότφορντ – Ποδόσφαιρο | |
17:00 | Μπρέντφορντ – Σαουθάμπτον – Ποδόσφαιρο | |
17:00 | Άρης – Λάρισα – Μπάσκετ | |
17:00 | Προμηθέας – Ηρακλής – Μπάσκετ | |
17:15 | Αθλέτικ Μπιλμπάο – Βαλένθια – Ποδόσφαιρο | |
18:00 | Μπρεστ – Στρασβούργο – Ποδόσφαιρο | |
19:00 | Νταρουσάφακα – Καρσίγιακα – Μπάσκετ | |
19:00 | Σασουόλο – Ουντινέζε – Ποδόσφαιρο | |
19:30 | Κάδιθ – Έλτσε – Ποδόσφαιρο | |
19:30 | Χέρτα – Μάιντς – Ποδόσφαιρο | |
19:30 | Πρέμιερ Λιγκ 2021-22 – Ποδόσφαιρο | |
19:30 | Απόλλων Σμύρνης – ΠΑΣ Λαμία – Ποδόσφαιρο | |
19:30 | Παναιτωλικός – Βόλος ΝΠΣ – Ποδόσφαιρο | |
19:30 | Ατρόμητος – Ιωνικός – Ποδόσφαιρο | |
19:30 | Θέλτα – Αλαβές – Ποδόσφαιρο | |
19:50 | Formula 1 2022 – Crypto.Com Miami Grand Prix – Μηχανοκίνητα | |
20:00 | ΚΑΕ Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – Απόλλων Πάτρας – Μπάσκετ | |
20:00 | Μπενφίκα – Πόρτο – Ποδόσφαιρο | |
20:00 | Formula 1 2022 – Crypto.Com Miami Grand Prix, 3ες ελεύθερες δοκιμές – Μηχανοκίνητα | |
21:25 | W Series 2022 – Μηχανοκίνητα | |
21:30 | Σάλκε – Ζανκτ Πάουλι – Ποδόσφαιρο | |
21:45 | Λίβερπουλ – Τότεναμ – Ποδόσφαιρο | |
21:45 | Μπρεογκάν – Μπαρτσελόνα – Μπάσκετ | |
21:45 | Λάτσιο – Σαμπντόρια – Ποδόσφαιρο | |
22:00 | Ρεάλ Μπέτις – Μπαρτσελόνα – Ποδόσφαιρο | |
22:00 | Νις – Ναντ – Ποδόσφαιρο | |
22:00 | ATP Masters 1000 2022 – Τένις | |
22:30 | Μιλγουόκι Μπακς – Μπόστον Σέλτικς – Μπάσκετ | |
22:30 | Μπενφίκα – Πόρτο – Ποδόσφαιρο | |
22:50 | Σάρλοτ – Ίντερ Μαϊάμι – Ποδόσφαιρο | |
22:50 | Formula 1 2022 – Crypto.Com Miami Grand Prix – Μηχανοκίνητα | |
22:55 | Formula 1 2022 – Γκραν Πρι Crypto.com Μαϊάμι – Μηχανοκίνητα | |
08-05-2022 | ||
01:00 | NBA TV 2021-22 – Μπάσκετ | |
01:00 | Νιου Γιορκ Λίμπερτι – Κονέκτικατ Σαν – Μπάσκετ | |
03:00 | NBA Playoffs 2022 – Μπάσκετ | |
03:30 | Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς – Μέμφις Γκρίζλις – Μπάσκετ |
-
Live16/03/24 - 15:40
Live: Ηρακλής Ν.-Αρης Σ. 0-1 | τελικό
-
Live23/03/24 - 15:40
Live: Οι αγώνες της ημέρας
-
Live13/03/24 - 15:20
Live: Ικαρος Μ.-Παγχανιακός/ΑΟΔΑ 1-0 | Τελικό
-
Live2/03/24 - 15:11
Live: Ηρακλής Ν.-Θύελλα Καλ. 1-1 | Τελικό
-
Live10/03/24 - 15:11
Live οι αγώνες της ημέρας
-
Live24/03/24 - 15:40
Live οι αγώνες της ημέρας
-
Live9/03/24 - 15:11
Live οι αγώνες της ημέρας: Μινώταυρος-Γρανίτης 2-3 | Τελικό
-
Live24/02/24 - 14:40
Live οι αγώνες της ημέρας
-
Live3/03/24 - 15:20
Live οι αγώνες της ημέρας
-
Κύπελλο Ερασιτεχνών14/02/24 - 14:37
Live οι ημιτελικοί του Κυπέλλου Χανίων