Connect with us

Ακαδημίες

Οι αποστολές των Μικτών Ρεθύμνου για τα ματς με Χανιά

Τους παίκτες που απαρτίζουν τις αποστολές των Μικτών ομάδων Κ17 και Κ15 για τους αγώνες με τις αντίστοιχες των Χανίων έκανε γνωστές η ΕΠΣ Ρεθύμνου

 

Ο τεχνικός της Κ17 Στέλιος Κοζανίδης για το ματς της Τετάρτης (16/2, 14:30) στα Μισίρια κάλεσε 20 ποδοσφαιριστές, ενώ αντίστοιχο αριθμό παικτών θα έχει και ο Φίλιππος Μουρτζανός για την Κ15. Οι αγώνες συμπεριλαμβάνονται στο πρόγραμμα της 3ης αγωνιστικής του πρωταθλήαμτος προεπιλογής Εθνικών ομάδων. Οι ομάδες του Ρεθύμνου έχουν δώσει μέχρι τώρα έναν αγώνα κόντρα στις ομάδες του Ηρακλέιου στην πρεμιέρα, καθώς την περασμένη βδομάδα αναβλήθηκαν οι αγώνες με το Λασίθι.

Αναλυτικά τις αποστολές αποτελούν: 

Κ-17 (γεννηθέντες 2005-2006)
Α/Α Ονοματεπώνυμο Ομάδα
1. ΤΣΑΜΤΣΙΟΥ ΑΛΤΟ ΑΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
2. ΤΡΑΙΤΟΡΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ ΑΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
3. ΠΕΚΙΝΙ ΑΝΤΡΙΑΝ ΑΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
4. ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
5. ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΑΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
6. ΚΑΡΑΜΠΑΤΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΕ ΑΤΣΙΠ-ΠΡΙΝΕ
7. ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΕ ΑΤΣΙΠ-ΠΡΙΝΕ
8. ΤΖΟΥΓΑΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΕ ΑΤΣΙΠ-ΠΡΙΝΕ
9. ΣΚΟΥΛΟΥΔΗΣ ΙΑΣΟΝΑΣ ΟΦ ΑΡΜΕΝΩΝ
10. ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΡΑΦΑΗΛ ΑΕ ΔΟΞΑ ΠΛΑΤΑΝΕ
11. ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
12. ΧΥΣΚΟ ΡΑΜΟΝ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ ΑΟ
13. ΧΕΜΠΑΙ ΑΛΕΞ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
14. ΑΝΤΟΥΡΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
15. ΠΡΟΤΣΚΑ ΕΜΙΛΙΑΝΟ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
16. ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΟΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
17. ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΟΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
18. ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ
19. ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ
20. ΛΑΔΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΚΑΔΙ ΑΓΓΕΛΙΑΝΩΝ

Κ-15 (γεννηθέντες 2007-2008)
Α/Α Ονοματεπώνυμο Ομάδα
1 ΑΝΔΡΕΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
2 ΒΑΡΟΥΧΑΣ ΑΡΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
3 ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
4 ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
5 ΧΕΜΠΑΙ ΑΝΤΟΝ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
6 ΣΤΡΙΛΙΓΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
7 ΤΟΥΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
8 ΜΑΚΡΥΠΟΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
9 ΒΑΡΟΥΧΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
10 ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΕ ΑΤΣΙΠ-ΠΡΙΝΕ
11 ΚΟΖΟΡΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΕ ΑΤΣΙΠ-ΠΡΙΝΕ
12 ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ.ΑΡΜΕΝΩΝ
13 ΣΚΟΥΛΟΥΦΙΑΝΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΟΑΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
14 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΑΟΑΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
15 ΧΙΣΚΟ ΝΤΕΙΒΙΝΤ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ ΑΟ
16 ΤΣΑΓΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ ΑΟ
17 ΕΣΠΙΑΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΓΣΣΝ ΦΟΙΝΙΚΑΣ
18 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
19 ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
20 ΠΟΛΥΜΙΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

 

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ15 (2007-2008)
Τετάρτη 16 Φεβρουαρίου
12.00 Ρέθυμνο – Χανιά (Μισιρίων – Κλαμπατσέας, Ι. Δασκαλάκης, Κυριακόπουλος
(Ηρακλείου).
12.00 Λασίθι – Ηράκλειο (Κριτσάς – Αγαλιώτης, Καλυβιανάκης, Κελεσίδης (Ρεθύμνου).

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ17 (2005-2006)
Τετάρτη 16 Φεβρουαρίου
14.30 Ρέθυμνο – Χανιά (Μισιρίων – Κυριακόπουλος, Ι. Δασκαλάκης, Κλαμπατσέας
(Ηρακλείου).
14.30 Λασίθι – Ηράκλειο (Κριτσάς – Καλυβιανάκης, Αγαλιώτης, Κελεσίδης (Ρεθύμνου).

Σούπερ Λιγκ 2

Ο Ψιλιτέλης “σφυρίζει” την Κ19 των Χανίων

Συνεχίστε την ανάγνωση

Σούπερ Λιγκ 2

Το Σάββατο στο Βαρύπετρο οι “μικροί” των Χανίων – Το πρόγραμμα

Συνεχίστε την ανάγνωση

Ακαδημίες

Το πρόγραμμα της 3ης αγωνιστικής στα Κ14

Συνεχίστε την ανάγνωση

Δείτε Επίσης

Copyright © 2021 Sportcaster.gr | Powered by IMMKO