Connect with us

Κολύμβηση

ΝΟΧ για Παπαστάμο: Θαυμασμός για την απίστευτη επίδοση του!

Ο Όμιλος με ανακοίνωση του συγχαίρει τον Χανιώτη αθλητή για την κατάκτηση του χρυσού μεταλλίου στο Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα κολύμβησης.

Ο Απόστολος Παπαστάμος έσπασε τα κοντέρ και με μια καταπληκτική απόδοση κατέκτησε το χρυσό μετάλλιο και παράλληλα κέρδισε την συμμετοχή του στους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισίου με τον ΝΟΧ να τον συγχαίρει:

Ο Ναυτικός Ομιλος Χανίων εκφράζει τον θαυμασμό του για την απίστευτη επίδοση στο ευρωπαϊκό πρωτάθλημα του Αποστόλου Παπαστάμου ο οποίος… έσπασε τα χρονόμετρα στο αγώνισμα των 400 μικτή ατομική, επιβεβαιώνοντας για μια ακόμα φορά το πόσο μεγάλος αθλητής είναι!

Δηλώνουμε ξανά υπερήφανοι κι ευτυχισμένοι που δύο αθλητές μας, η Αννα και ο Απόστολος θα βρίσκονται στους Ολυμπιακούς Αγώνες που θα γίνουν σε λίγο καιρό στο Παρίσι. Απόστολε, θερμά συγχαρητήρια για την επίδοση σου, το χρυσό μετάλλιο και τον τίτλο του πρωταθλητή Ευρώπης που κατέκτησες με το σπαθί σου!

Κολύμβηση

Συμμετοχή στην 1η φάση του πανελληνίου πρωταθλήματος για τους κολυμβητές του ΝΟΧ

Συνεχίστε την ανάγνωση

Κολύμβηση

Ολυμπιακοί Αγώνες 2024: Πότε πέφτουν στη μάχη Ντουντουνάκη, Παπαστάμος και Γκολομέεβ