Σούπερ Λιγκ

Μοιρασιά στο Περιστέρι

Ατρόμητος και Βόλος αναδείχθηκαν ισόπαλοι με 1-1 για την 4η αγωνιστική του πρωταθλήματος.

Συνεχίζουν δίχως νίκη στο πρωτάθλημα ο Ατρόμητος και ο Βόλος, αφού αναδείχθηκαν ισόπαλοι με 1-1 στο Περιστέρι για την 4η αγωνιτική.

Οι γηπεδούχοι άνοιξαν το σκορ στο 36ο λεπτό με γκολ του Αντζιέλσκι ενώ ο Βόλος ευτύχησε να ισοφαρίσει με το ξεκίνημα του δευτέρου ημιχρόνου χάρις σε αυτογκόλ του Ασεβέδο στο 46′.

Ατρόμητος (Κρις Κόλμαν): Τσιντώτας – Κεσχρίντα, Ασεβέδο, Τζαβέλλας, Αθανασίου – Έντερ (59′ Κούντε), Φριτζόνσον – Βαλένσια, Καμαρά, Ρομπάιγ (71΄Γιουμπιτάνα) – Αντζιέλσκι (59′ Βέργος)

Βόλος (Κώστας Μπράτσος): Σιαμπάνης – Άλχο, Σιέλης, Ασλανίδης, Κίτσος (46′ Γκαρσία), Τσοκάνης, Τρουιγιέ (75′ λ.τ. Μεταξάς) – Κόμπα, Αχμέτ (46′ Μαχαίρας), Ντέλετιτς – Μωραΐτης (46′ Λούνα)